Bebek Kamera Sistemleri

Bebek Kamera Sistemleri

Bebek Kamera Sistemleri

Bebek-Bakıcı İzleme Sistemi yeni doğan ve gelişim çağına kadar geçen süre içerisinde bebeğimizin ve bebeğimizi emanet etmiş olduğumuz bakıcıların ayrıca bakıma muhtaç hastalarımızın davranışlarını kontrol altında tutmamızı sağlayan bir kamera sistemidir. Sistem genel hatları ile dekoratif özel kameralardan ve video kayıt cihazından oluşmaktadır. Evinize kuracağınız bebek bakıcı kamera sistemini, televizyonunuzdan, internetten, ,masa üstü bilgisayarlardan, tablet bilgisayarlardan ve cep telefonlarınızdan canlı olarak izleyebilirsiniz. Ayrıca geriye dönük kayıtları da izleyebilirsiniz. Bebek Kamera Sistemi ile yeni doğmuş bebeklerinizin, gelişim çağında olan bebeklerinizin, bakıma muhtaç hastalarınızın gün içindeki tüm davranışlarını, kaydedilmiş geçmişteki tüm görüntülerini dilediğiniz anda canlı olarak izleyebilirsiniz. Bebek Kamera Sistemi bebeğinizin ve hastanızın zamanında, sağlıklı ve dengeli bir şekilde beslenip beslenmediğini kontrol edebilmenizi sağlar. Bebek Kamera Sistemi bebeğinizin, hastanızın vermiş olduğu olumsuz tepkilerin (huysuzluk, korku, ağlama, tedirginlik, mutsuzluk, çekingenlik vb.) nedenlerini tespit edebilmeniz için size yardımcı olur. Bebek kamera sistemleri ile gelecekte bebeğiniz ya da hastalarınız üzerinde telafisi mümkün olmayan tüm davranış bozukluklarını ve psikolojik bozuklukları önleyebilmenizi sağlar.

Bebek Kamera Sistemleri ayrıca, şiddetin ve istenmeyen olumsuz olayların söz konusu olduğu konularda hukuki bir belge niteliği de taşımaktadır. Bebek Kamera Sistemi ayrıca evinizin güvenliğini de sağlayan bir sistemdir. İçeride kullanılan mevcut kameralara ilave olarak evinizin güvenliğini sağlamak için giriş kapınızı dış cepheden görebilecek bir kamera da ilave edebilirsiniz. Bu sayede siz evde yokken sizi ziyarete gelen misafirlerinizi de izleyebilir eviniz için ekstra bir güvenlik tedbiri alabilirsiniz.

Bebek-Bakıcı Kamera Sistemi Nasıl Çalışır?

  • Evinize montaj edilecek olan IP, analog kamera sistemlerini internetinize bağlayarak görüntüleri izleyebilirsiniz,
  • Yine evinizde bulunan DVR veya NVR Kayıt cihazları ile görüntüler kayıt edilmektedir,
  • İster evinizdeki bilgisayardan isterseniz dışarıdaki bir bilgisayardan görüntüleri canlı yada geçmişi izleyebilirsiniz,
  • İsterseniz bir yada tüm kameralarda ses özelliği olabilir böylece bebeğinizin sesini de duyabilirsiniz,
  • Aynı anda hem internet üzerinden hemde cep telefonu üzerinden görüntüleri izleyebilirsiniz,

Kamera Sistemi Güvenli midir? Başkaları Evimin Görüntülerini İzleyebilir mi?

Sistem kurulurken size özel bir şifre tanımlanır ve bu şifre sadece size özeldir, bu şifrenin kırılması imkansızdır ve istediğiniz zaman şifreyi kendiniz değiştirebilirsiniz.

Kullanılan Ürünler

Firmamız tüm ürünlerine iki yıl boyunca garanti vermektedir, firmamız tarafından test edilen güvenilir ürünleri tercih etmektedir.

Bebek-Bakıcı Güvenlik Kamera Sistemini Başka Hangi Amaçlar İle Kullanabilirim?

  • Güvenlik amacı ile
  • Kontrol amacı ile
  • Delil olarak
  • İspat amacı ile kullanabilirsiniz.